Edirne’den kısa gelişmemiş

Saadet Partisi Edirne İl Başkanı Sinan Tekin ve beraberindekiler, partisinin “Seçime Hazırlık Aşama Toplantısı”na katıldı.

Partiden yapılan açıklamaya bakarak, Ankara’da planlı toplantıda seçime yönelik icraat gerçekleştirildi.

Açıklamada görüşlerine yer sunulan İl Başkanı Uğurlu, bol derinti gerçekleştirildiğini belirtti.

Seçime hazır olduklarını dile getiren Uğurlu, şunları kaydetti:

“Genel Başkanımız Anne Karamollaoğlu’nun başkanlığında dolaşma boyu süren programda yapılan sunumlar ve konuşmalarla Mut Partisi’nin bilcümle kadrolarıyla seçime yer hazır öğür olduğu görüldü. Programa katılan 2 bin heyecanlı düzenleme mensubu, yengi amacında nüfuz fitilini ateşledi. Saadet Partisi yerine 2,5 almanak sürede 73 politika raporu hazırladık. Reçetemiz belli kadromuzla ve çözümlerimizle iktidara hazırız. Tığ Türkiye’nin sorunlarını biliyoruz bire bir zamanda çözümlerini bile biliyoruz. Bu seçimde iktidara hazırız.”

Keşan’daki karye garajı geçici yerine taşınıyor

Keşan Şehremini Mustafa Helvacıoğlu, Kayran Projesi çalışmaları boyunca karye garajının Çok Gayeli Pazaryeri Kompleksine taşınacağını bildirdi.

Helvacıoğlu, yaptığı kayıtlı açıklamada, proje çalışmaları zımnında köy garajının arızi yerine yerinin değişeceğini belirtti.

Araç yerlerinin belirleme edildiğini dile getiren Helvacıoğlu, şunları kaydetti:

“Kayran Projemizin yapım çalışmaları süresince karye garajı yerine kullanacağımız Haddinden Fazla Amaçlı Pazaryeri Kompleksine yükseklik dolayısıyla giremeyecek olan 15 toplu nakil aracımızın park yerlerini belirledik. Proje yapım çalışmalarımız boyunca köy garajında kâin 50 araçtan 35’i kompleksimizin içerisinde, artan 15 aracımız ise faikiyet sorunu dolayısıyla kompleksin hemencek dışarısında vatandaşımıza bakım verecek. Komşu ilçelerimizden ve köylerimizden gelen cemi şişman taşıma araçlarımız haftanın 6 günü komplekste, cumartesi günleri ise Atatürk Ortaokulu bahçesinde bekleme yapacak.”

Share: