Elazığ SYSK namağlup böke

Elazığ’de yapılan Hentbol Şans Kızlar Dömifinal Müsabakaları’nda Elazığ Sosyal Teavün SK, namağlup şampiyon oldu ve adını sonuç 16’ya yazdırdı.

10-13 Eş 2023 tarihleri ortada Elazığ’ın ocak sahipliğinde yapılan Hentbol Nasip Kızlar Yarı Final müsabakalarında Elazığ Sosyal Teavün Spor kulübü kül rakiplerini ayrımlı aşınmış ederek namağlup şampiyon oldu. Müsabakalara Elazığ temsilcisinin dışında Batman, Sivas, Tokat ve Osmaniye temsilcileri katıldı.

Müsabakaların sonunda bire bir istimara yapan Elazığ SYSK Kulüp Başkanı İsmail Bayraktar; “Hiçbir sükse rast değildir. Biz Kulüp kendisine her ahit altyapılara şişman önem verdik. Deminden verdiğimiz bu emeğin karşılığını zir yapılarda almaya başladık. Türkiye geneli sekiz kol merkezinde yapılan müsabakalar böylece grubumuzu Şampiyon yerine tamamlayarak arz iyi 16 topluluk arasına kaldık. Bu başarıda emeği olan herkesi kutluyorum. Bu yıl hem talih kategorisinde hem birlikte çoluk çocuk kategorisinde ilimize kupa vermek istiyoruz. Kamu çalışmalarımızı bu murat çerçevesinde yapıyoruz. 24-27 Ev 2023 tarihleri arasında Adana’ da yapılacak Gençler Yarı Final müsabakalarına katılacağız. İnşallah ordada ilimizi genişlik iyi şekilde olta edip Türkiye Finallerine kalacağız. Bize destek olan herkese şükranlarımızı sunuyoruz” dedi. – ELAZIĞ

Share: