Fizik tedavi uzmanı hayatını kaybetti

Nevşehir’den Denizli’deki ağababa ocağına gelen Hikmet Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı olan Kaynak Atıcı, hayatını kaybetti.

Nevşehir Celal Hastanesi’nde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı olarak görev özne Bulak Atıcı, edinilen bilgilere bakarak; gelişmemiş süreliğine müsaade alarak memleketi Denizli’deki ağababa ocağına geldi. Babasıyla bire bir mesleği paylaşan Atıcı’dan yakınları gelişmemiş aynı müddet bilgelik almadı. Ayrımsız kalem ulaşılamayan Atıcı’nın yaşadığı evinine revan yakınları durağan olduğunu gördü. Yakınlarının ihbarı üstüne bölgeye afiyet ve düzenlilik güçleri irsal edildi. Eve giren keyif ekibi, yerde bulunan Atıcı’yı alarak en mail hastaneye kaldırdı. Hastanede otama altına alınan Atıcı, meslektaşlarının tüm müdahalesine karşın hayatını kaybetti. Doktorun ölüm haberi, meslektaşları ile sevenlerini yasa boğdu. Atıcı’nın henüz öncesinden biraz öğün canına kıymaya çalıştığı ve kendisinin yaşamına serencam vermeye çalıştığı tez edildi. Atıcı’nın cenaze namazı yarın saat 12.00’de Servergazi Fatih Camii’nde kılınacak cenaze namazının arkası sıra Servergazi Mezarlığına defnedilecek.

Meslektaşlarından açıklama geldi

Yaşama gözlerini yuman Pınar Atıcı’nın vefatı üzerine Nevşehir Ululuk Hastanesi, şifahane başhekimi Uzm. Dr. Macit Dik yaptığı açıklamada, “Nevşehir Oran Hastanesi kendisine meslektaşımızı genç yaşta kaybetmenin üzüntüsü içerisindeyiz. Kendisine Allahtan rahmet ailesine ve sevenlerine sabırlar dileriz. Camiamızın başı salim olsun” İfadelerini kullandı. – DENİZLİ

Share: