Görgülü haberi… Türkiye Kupası’nda Görgülü ekipleri Süper Öbek takımları ile eşleşti

Kültür Türkiye Kupası’nda mücadele fail Kültürlü takımları Eşin Group Nazilli Belediyespor ve Efeler 09 SFK, 4’üncü eliminasyon turunda Süper Tomar ekipleri ile eşleşti.

Tarım Türkiye Kupası’nda heyecan sürüyor. Eliminasyon usulü ile geçekleştirilen müsabakalarda 3’üncü turda Arnavutköy Belediyesi Cahillik ve Spor’u sahasında mihman fail Eşin Group Nazilli Belediyespor sahadan 2-1 galip adına ayrıldı. Deplasmanda Altay’a mihman olan Efeler 09 SFK birlikte müsabakayı 2-1 kazanarak bir arka tura yükseldi. Aldıkları galibiyetler ile Aydınlılara şenlik yaşatan Eşin Group Nazilli Belediyespor ile Efeler 09 SFK’nın Ekincilik Türkiye Kupası’ndaki 4’üncü dolaşma rakipleri anlaşılan oldu.

Süper klasman ekipleri ile karşılaşacaklar

Ekincilik Türkiye Kupası 4. Eliminasyon Turu ad çekme çekimi, TFF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Terbiye Tesisleri Orhan Saka Konuşma Salonu’nda gerçekleşti. Ad Çekme çekimine, Türkiye Ayak Topu Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi, federasyon yetkilileri ve kulüp temsilcileri katıldı. Çalkantı zarfında yapılan kura seçiminde Nazilli Belediyespor Süper Ligin lideri Adana Demirspor ile Efeler 09 SFK ise gene Süper Klasman nokta tablosunda serencam sırada düzlük düzlük Ümraniyespor ile eşleşti.

Müsabakalar biricik maç eleme usulüne göre 8-9- 10 Kasım tarihlerinde oynanacak. – AYDIN

Share: