Kırşehir Belediye Reisi Ekicioğlu, Su Arıza Şefliğini Ziyaret Etti

Kırşehir Şehremini Selahattin Ekicioğlu, Su Aksaklık Şefliği’ni ülfet ederek, çalışmalarla ilişkin hikmet aldı, personelle görüş alışverişinde bulundu.

Başkan Ekicioğlu, 6 Ilkgüz 2022 Salı günü Akarsu Arıza Şefliği’ni görüşme etti. Personelle sohbet edip çaylarını içen Ekicioğlu, yapılan çalışmalarla ilgilendiren de düşün alışverişinde bulundu.

Başkan Ekicioğlu, ziyaretiyle ilgilendiren şunları söyledi:

“Tığ Kırşehir Belediyesi yerine parçalanmamış birimlerimiz ve çalışanlarımızla birlikte Kırşehir halkının elan dimdik ve çağdaş tıpkısı ortamda yaşaması üzere yaptığımız planlar ve projeler çerçevesinde çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Belediyecilik, hemen sav çıktığında faaliyete sabık kurumlar değildir. Sosyal demokrat belediyecilik anlayışı, bire bir yerde sav çıkmadan birlikte o yerle ilgilendiren planlar yaparak projeler üretmeyi gerektirir. Tığ birlikte bu kapsamda lüzum birimlerimizle gerekse de sahada Kırşehirli hemşehrilerimizle sürekli düşün alışverişinde bulunuyoruz.

Göreve geldiğimizde tıpkı söz verdik ve verdiğimiz sözü hesabına tefhim etmek için cemi gücümüzle çalışıyoruz. Yıllardır el değmemiş ve girilmemiş mahallelerimize da girerek altyapı ve üstyapı çalışmalarını da tamamlıyoruz. Hatırlanacağı amacıyla geçtiğimiz kamer içerisinde değiştirilmemiş olan asbestli boruların değişimini yapmıştık. Bu kapsamda bir nice ana yol ve sokaktaki yollarımızın birlikte asfalt serimini gerçekleştirdik.

Bizden eski dönemde bakım almamış olan birçok mahallemizde de çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor ve yeryüzü gücük zamanda bitireceğiz. Yıllardır girilmeyen Çukurçayır Mahallesi Cumhuriyet Caddesi ve Şehit Mithat Çolak Caddesi’nde alt yapı çalışmalarını tamamladıktan sonra üstyapı çalışmalarına başladık.

Her şey Kırşehir amacıyla ve Kırşehirli hemşehrilerimiz değme şeyin genişlik güzelini doğruluk ediyor.”

Share: