Kuşadasıspor hazırlık maçında Fethiyespor’u yendi

TFF 3. Takım 2. Grupta mücadele edecek olan Kuşadasıspor, 2. Grup takımlarından Fethiyespor ile oynadığı tedbir maçında Muğla temsilcisini 2-1’lik skorla yenerek taraftarını sevindirdi.

2022-2023 TFF 3. Loda 2. Grupta savaş edecek olan Kuşadasıspor, geçtiğimiz yıl 2. Yığın’e sâdır Fethiyespor ile Afyonkarahisar Kocatepe Spor Tesislerinde tedbir maçında karşı karşıya geldi. Kuşadasıspor önceki yarıyı eskimemiş transferlerden Fatih Şerifoğlu’nun önceki yarıda attığı golü ile 1-0 önde tamamladı. İkinci yarıda Fethiyespor baskısı ile karşılaşan yağız beyazlı grup kalesinde golü er gördü. Kuşadasıspor takımında sahneye dakika 68’de Muhammet Özvardar bundan sonra. Tetik çalımları ile dikkat calip 24 yaşındaki futbolcu Fethiyespor ağlarını havalandırdı. Maçtan 2-1 galip ayrılan Kuşadasıspor, taraftarlarını ümitlendirdi.

Maç sonu izah fail Kuşadasıspor Kulüp Başkanı Bilen Emiroğlu “Kampımız devam ediyor. Bomba transferlerle parolamız özgür ikinci loda. Kuşadalı taraftarlar bu sene bambaşka ayrımsız Kuşadasıspor ile karşılaşacak” dedi. – AYDIN

Share: