MHP Erzurum İl Başkanı Naim Karataş’tan istismara yıldırma

MHP Erzurum İl Başkanı Naim Karataş, “Cumhurbaşkanımız işaretini verdi ise, yapılması gerekeni banko yapacaktır. Karşılık istismarına kalkışan ki varsa, burnundan fitil fitil gelecektir” dedi.

Ulusalcı Cereyan Partisi (MHP) Erzurum İl Başkanı Naim Karataş, anne gıda ürünlerine seçkin maliyet artışı olmamasına karşın yapılan zamları sert benzeri dille eleştirdi. Komutan Karataş, “Milletin sırtına asma bıyığı kadar anca tıpkısı yapıştılar ki, dem emdikçe semirdiler, semirdikçe kudurdular. Amma vatandaşa ettikleri yanlarına kalmayacak. Sayın Cumhurbaşkanımızın bile işaret ettiği şekliyle; eşit istismarına kalkışan ki varsa; zincir marketse zincir market, üç harfli marketlerse üç harfli marketler, hepsinden bunun hesabı yasalar çerçevesinde sorulacak!” diyerek konuştu.

İstismarcıların feleği şaşacak

MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin da, her platformda hayat pahalılığına aksan yaptığını ve hesaplı yaşamın genişlik güdük sürede kesinlikle normale döneceğini tabir ettiğini anımsatan Komutan Karataş, “Fiyatlar da düşer, pahalılık üstelik düşer, alım gücü üstelik yükselir. Ama unutulmasın ki, çatlamış ve kurumuş vicdanlarıyla eren milletin cebine musallat olan ki varsa, aha onların sonu ucuzluktur, acizliktir. Halkın sırtına kene üzere yapışan bu istismarcıların feleği şaşacak, hükümetin alacağı tedbirler sayesinde vatandaş bu insafsızların cenderesinden muhakkak kurtulacaktır. Bugünler gelip geçecek, bu boğuk eyyam elbette unutulacaktır. Amma şahsiyetten, duruştan ve karakterden yoksun hangi kadar istismarcı tekstil ve tertip varsa, eren milletimiz onları tek antlaşma unutmayacaktır!” şeklinde konuştu.

Güzel eyyam haddinden fazla mümasil

Türkiye’nin tekmil ettiği mesafenin seçme güzeşte dönem olumlu tıpkı tutum izlediğini, tahaccüm rakamlarının ülkenin dimdik tıpkı istikamette bulunduğunu gösterdiğini anlatan MHP Erzurum İl Başkanı Karataş, “Bugünleri bütün alay malay alay malay vererek, dayanışarak geride bırakacağız. Süreç böylelikle Türkiye’nin hangi büyük ayrımsız yoğun ve ülke olduğunu tümce görmüş olacak. Buna hepimiz çokça sevineceğiz, ancak en haddinden fazla üzülenler 6’lı ganyan masasının ortakları olacak” dedi. – ERZURUM

Share: