Mücahit Şengün’den depremzedeler üzere bindi kampanyası

NBA’dahi Houston Rockets forması giyen milli basketbolcu Alperen Şengün, depremzedelere yardım için kendi formasının yanında Rockets’ın efsanesi Hakeem Olajuwon ile topluluk arkadaşları Jalen Green ve Jabari Smith’in imzalı formalarını engelsiz artırmaya çıkardı.

Kahramanmaraş’ta 7.7 ve 7.6 şiddetlerinde gerçekleşen ve 10 ili etkileyen depremlerde beis gören vatandaşlar amacıyla arkalama kampanyaları bitmeme ediyor. NBA’da Houston Rockets formasını giyen milli basketbolcu Derviş Şengün bile depremzedelere dayanaklık etmek amacıyla açık artırma ile imzalı şekil satışına başladı. Toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Ülkem Türkiye’deki insanlara yardım etmek amacıyla bana katılın. Yardım almak üzere maçta giyilmiş imzalı formaları zahir artırmaya çıkarıyoruz. Elde edilen sağlık depremzedeler yararına bağışlanacaktır” denildi.

Şengün, zat forması dışında Houston Rockets efsanesi Hakeem Olajuwon ile mızıka arkadaşları Jalen Green ve Jabari Smith’in formalarının müzaheret üzere satışa çıkardığını açıkladı. – İSTANBUL

Share: