Sinop Valisinden kıran bölgesine iş makinası çağrısı

Sinop Valisi Erol Karaömeroğlu, iş insanlarına seslenerek “Deprem bölgesinde haddinden fazla müstacel herhangi bir kalem gelişim makinasına gerekseme duyulmaktadır” dedi.

Sabahın er saatlerinden itibaren Sinop Valiliği İl Kıyamet Eş Güdüm Merkezi’nde icraat başladı. Sinop’ta arkalama çokluk merkezi adına 85. Sene Kemalettin Sami Kâmil Spor Salonu’nu belirlendi. Sinop Valisi Erol Karaömeroğlu, afet bölgesinde kışlık giysi, battaniye, ısıtıcı gibi ihtiyaçlar oluşabileceğinden tamam Sinoplu vatandaşları depremzedeler amacıyla muadele olmaya nida etti.

“Demincek temas zamanıdır”

Sinop Valisi Karaömeroğlu, “Zelzele bölgesinde yer evgin ihtiyaçların başında hareket makinaları ve değme makule hareket araç gereçleri gelmektedir. Elinde hisse senedi makinası ve hisse senedi açkı gereçleri mevcut tekmil gelişim insanlarımıza sesleniyorum, demincek bağlanak zamanıdır. Elinde zaruri ekipmanları bulunan hareket insanlarımızın valiliğimiz ile irtibata geçmesi hayati ehemmiyet taşımaktadır. Bu konuda da duygulu olacaklarına eminim. Koordinasyon merkezimiz görev başında olup, 24 saat kıvrak bakım verecektir” dedi. – SİNOP

Share: