Tek hayali Reisicumhur Erdoğan’ı görebilmek

Kahramanmaraş’ta diri Fatma ninenin biricik hayali ölmeden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı görebilmek.

Kahramanmaraş’ın Onikişubat ilçesi Temiz Fazıl Mahallesinde aktif 75 yaşındaki Fatma Orhan, “O benim babam” dediği Reisicumhur Recep Tayyip Erdoğan’ı bire bir kat olsun buyurmak istiyor.

Recep Tayyip Erdoğan’a hayran olduğunu ve onu görmeyi ailesine vasiyetname ettiğini söyleyen Orhan, göstergeç ekranlarında Erdoğan’ı görünce dünyalar kendisinin oluyor.

Reisicumhur Erdoğan’ın göstergeç ekranlarına çıktığında pür dikkat onu dinleyen Orhan, aynı yandan Erdoğan’ın sözlerini dinlerken bire bir yandan de ona dualar ediyor.

Hayattaki bir tane isteğinin ölmeden Erdoğan’ı enerjik etken görebilmek olduğunu belirten Orhan, “Onu göreyim anca öleyim. Benim babam o. Televizyonda onu görünce dünyalar benim oluyor. Cenabıhak onu bizim üstümüzden kusurlu etmesin. Allah onun yokluğunu vermesin” dedi.

İsteğinin yeryüzü kısa zamanda gerçekleşmesi ümidi ile yaşadığını dile getiren Orhan, “Ego kendini ahzetmek istiyorum yeter ki sesini duyayım. Namazlarda herhangi bir devir yakarış ederim ego. Recep Tayyip Erdoğan’a haddinden fazla selam iletiyorum ve yakın zamanda onu başlamak istiyorum” diye konuştu. – KAHRAMANMARAŞ

Share: