Tekirdağ Süleymanpaşa, Yalıkavakspor karşısına galibiyet hedefiyle çıkacak

El Topu Kadınlar Süper Takım ekiplerinden Tekirdağ Süleymanpaşa, erte Armada Praxıs Yalıkavakspor’u misafir edeceği 9. hafta maçından galip ayrılmak istiyor.

Takımın antrenörü Nedzad Masic, AA muhabirine, yarın Muratlı Atatürk Spor Salonu’nda oynanacak maçı kazanarak sezonun evvel yarısını galibiyetle ilhak etmek istediklerini söyledi.

Serencam haftalarda güzelce maçlar oynadıklarını dile getiren Masic, “Akıbet oynadığımız Anadolu Üniversitesi maçında savunma ve atak iyiydi. Eskişehir’e galibiyet için gitmiştik. Iyice benzeri oyunla maçı kazanmayı başardık. Ferda oynayacağımız müsabaka bizim kasıt maçlarımızdan birisi. Geçen hafta 2 benek aldık ve bu hafta da 2 fakül alıp geçmiş yarıyı sunturlu tıpkı şekilde tamamlamak istiyoruz. Bando çalışmalarına çok kibritçi şekilde bitmeme ediyor. İnşallah yarın çalışmalarının karşılığını alacaklar.” diyerek konuştu.

Ligin ikinci yarısında elan çok benek dercetmek istediklerini vurgulayan Masic, “Eskişehir’de oynadığımız maçta annemin memat haberini aldım. Ayrımsız oyuncumuz birlikte o dolaşma babasını kaybetti. Bando bize destek olmak, moral vermek üzere maçı kazandı. Yalıkavakspor maçından sonradan 2 kupa maçımız var ve onun hazırlıklarına başlayacağız.” ifadelerini kullandı.

Oyunculardan Ilişik Kalyoncuoğlu üstelik Anadolu Üniversitesi maçında iyice tıpkısı oyunla 2 puan almayı başardıklarını dile getirdi.

Kalyoncuoğlu, zaman önceki yarısını sunturlu ayrımsız şekilde kişiselleştirmek istediklerini belirterek, “Geçen hafta hocamızın annesi ve arkadaşımızın babasının son haberini duyunca üzüldük ama maçı kazanarak gücümüzü gösterdik. Yarınki maçımız da bizim için çok şanlı. Maçtan galibiyetle ayrılıp önce devreyi cezbetmek ve arkası sıra Türkiye Kupası’na pir benzeri saksı yazmak istiyoruz.” değerlendirmesinde bulundu.

Share: