Tuğba Özay, gösterişli bakımdaki babası için yakarış istedi: Durumu benden saklanıyor, lütfen dua edin

Mankenlik ve oyunculuğun birlikte şarkıcılık fail ve geçmiş akşam Marmaris’te fon kayran Tuğba Özay, toplumsal iletişim araçları hesabından babasının vahim bakımda otama gördüğünü ve durumun namına söylenmediğini belirterek yakarış istedi.

“NE TAMAM BABAM YAŞIYOR OLSUN”

Instagram hesabının hikaye kısmından paylaşım yapan Özay, şu ifadeleri kullandı: Babam üzere yakarış edin. Esbak akşamdan beri benden saklamışlar. Bugün Dalaman’dan Ankara’ya gidecektik beni İstanbul’a getirdiler. Bana dalavere mı söyleniyor. Babam yaşıyor değil i? Ego çokça korkuyorum, bacaklarım tutmuyor. Bozukluk sakladılar benden? Ne olur yakarış edin lütfen. Elden aheste bakımda olsun ve çıksın oradan. Ben cemaziyelevvel babamı görmüştüm rüyamda. Ağlamıştım… Hangi olur babam yaşıyor olsun, hangi tamam dua edin. lütfen yakarış edin.”

“BABAM YAŞASIN, BEN ÖLEYİM”

“Biraz gündür babamı düşünüyordum. İsmini andığımda de ağlıyordum. en son konuşmamızda benim çok bahtiyar olmamı istemişti. Ego babamsız mutlu olamam. Babam yaşasın ben öleyim. Ne evet dua edin. İstanbul’a geldim çabucak babamı yatırdıkları hastaneye gidiyorum. Annem ‘baba seni bekliyor’ dedi. Bu haddinden fazla manalı değil mi hangi evet yakarış edin babacığıma.”

Share: