YANLIŞSIZ Tümen Deneyimsizlik Kolları Başkanı İnan, Bingöl’de partililerle bir araya geldi

YANLIŞSIZ Fırka Cahillik Kolları Başkanı Eyyüp Eder İnan, Bingöl’dahi partililerle görüştü.

SELIM Tümen İl Başkanlığı’nda düzenlenen programda mütekellim İnan, Bingöl’bile gençlerle buluşmaktan ekolojik ortam mutlu olduğunu söyledi.

YANLIŞSIZ Öğür Toyluk Kolları’nın 1,5 milyon uzuv sayısıyla arz cıvıl cıvıl teşkilatlardan olduğunu belirten İnan, birçok ismin bilgisizlik teşkilatında yetişerek ülkeye çok koca bakım verdiğini tabir etti.

İnan, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Hele Bingöl’de ve bölgemizde Zaza ve Kürt gençlerin partisinin DOĞRU Öğür olduğunu 2023 seçimlerinde bütün beraber afişe etmek zorundayız. İlk defa bire bir önder imdi ve dedi kim; ‘Ben gençlerle defa yürüyeceğim, gençlerle bu mücadelemi sürdüreceğim, bu mücadeleyi gençlerle birlikte neticelendireceğim.’ Biz bunun kazanımını hangi zaman gördük? 15 Temmuz gecesi. O günlerde gençlere ne diyorlardı? Gençler siyasetle, yurt meseleleriyle ilgilenmez. Ama o dönüş Recep Tayyip Erdoğan’ın gençlerle alay malay kez yürümesinin bir neticesi kendisine bu ülkenin gençleri memleketine, demokrasisine, bayrağına ehil bundan sonra. ve o zaman biz Türkiye’deki çarpış dönemlerini, vasilik dönemlerini, temas çeşit antidemokratik süreçleri birlikte tarihin karaca çöplüklerine yolladık. O nedenle karşımızdaki ‘Millet İttifakı’nın özetle karşılığı ‘zillet ittifakı’dır. Yıldırı örgütlerinden, değme tip antidemokratik kuruluşlardan ara sınav alamadıklarından kıran daha reisicumhur adaylarını de açıklayamadılar. Bizim adayımız mahsus, kamu şeffaflıkla Cumhur İttifakı namına Recep Tayyip Erdoğan.”

DÜRÜST Tümen’nin istikametini milletin ve gençlerin belirlediğini dile getiren İnan, SELIM Fırka’nin masa başında kurulan bire bir fırka olmadığını belirtti.

İnan, “Terör örgütlerinden havale kayran bir öğür değiliz, aramızdaki temel ayırt bu. O nedenle partimize, liderimize cemaat çıkma dönemidir. ve bu kazanımlara erbap çıktıkça inşallah 2053’lere çokça henüz ayrımlı aynı mücadeleler içerisinde gireceğiz.” ifadelerini kullandı.

Programa, Bingöl Şehremini Erdal Arıkan, SELIM Tümen İl Başkanı Haşim Sağlar, YANLIŞSIZ Öğür Bingöl Gençlik Kolları Başkanı Ömer Katkay ve partililer katıldı.Share: