Babalarının ilişki yaşadığı kadınla karşılaşan 3 şvester, sinirini taraf pazarındaki sebze ve meyvelerden çıkardı

Kastamonu’nun Açacak ilçesinde bulunan cihet pazarında meydana mevrut olayda, aralarında husumet olduğu öğrenilen iki kol kadın, ahzüita düzenlemek için geldikleri cihet pazarında karşılaştı. Kadınlar ortada sâdır tartışma kavgaya dönüştü. Çarpışma sırasında kadınlar, tezgahlardan aldıkları onlarca göveri ve meyveyi birbirine fırlattı.

YARALANAN OLMADI

Akdarı, lahana, patates ve domateslerin havada uçuştuğu cenk, zabıta ve esnafın araya girmesi ile sonlandı. Çıkan kavgada esnafın ürünleri zarar görürken olayda yaralanan olmadı.

O ANLAR KAMERADA

Öte yandan, kavganın 3 kız kardeşin yön pazarında, babaları ile iş hayat dolu kadınla karşılaşması sonrasında çıktığı öğrenildi. Saniye saniye kameralara yansıyan kavgada kadınların birbirine sebze ve semere fırlattığı anlar vatandaşlar yoluyla görüntülendi. Görüntülerde kadınların tezgahlardan aldıkları ürünleri birbirine fırlattığı görülüyor. Kavga sırasında taraf pazarında mevcut vatandaşlar ise panik yaşıyor.

“PAZARDA NE VARSA BİRBİRLERİNE FIRTLATMIŞLAR”

İlçe sakinlerinden Satılmış Sarıkaş, cihet pazarında daima adına kavgaların yaşandığını belirterek, “Ego pazara ahzüita üzere geldim. Saat 11.00 sıralarında gittim. Ondan sonradan çekişme kullanılmış. Pazarda hangi varsa birbirilerine fırlatmışlar. Esnaf araya girip ayırmış. Esnaf birlikte tek zeval namevcut. Hep o kadınlar ortalığı karıştırıyor. Bu kadınlar merkezde yaşarken bundan sonra bu suret durumlar oluyordu. Deminden kaza merkezinin dışında yaşıyorlar. Ama esasen oluyor. Bu kadınlar burada yaşadıkça Vesile’ın başı beladan sokak” dedi.Share: