Eskişehir Büyükşehir Şehremini 13. Raylı Hep Teknolojileri ve Taşımacılık Fuarına Katıldı

Dünyanın bildirme oylumlu arsıulusal raylı sistemler endüstri fuarı olan 13. Raylı Dizge Teknolojileri ve Taşımacılık Fuarı InnoTrans 2022 Berlin’e katılan Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, şehremaneti bürokratları ve ESTRAM ekibi, raylı sistemler alanında yaşanan sonuç teknolojik gelişmeleri durumunda gördü.

Toplamda 56 ülkeden 2 bin 770’ten çok katılımcının meydan aldığı 13. InnoTrans Raylı Bütün Teknolojileri ve Transport Fuarı, Almanya’nın başkenti Berlin’üstelik bulunan Fuar Merkzi’nde kapılarını açtı. Fuarda demiryolu teknolojisi, demiryolu altyapısı, dolgun transfer, iç mekanlar ve tünel inşaatı, lokomotifler, hızlı şimendifer setleri, sinyalizasyon ekipmanları, vagonlar ve raylı sistemler alanındaki gayrı cümle takım ve hizmetler ziyaretçilerle buluştu.

STANTLARI İNCELEDİLER

Dünyanın önde mevrut raylı sistemler şirketlerinin meydan aldığı fuara Eskişehir Büyükşehir Belediyesi de iştirak sağladı. Büyükşehir Belediye Reisi Yılmaz Büyükerşen, Genel Sekreter Ayşe Ünlüce, Genel Yazman Yardımcısı Bahir Kaplan ve ESTRAM Genel Müdürü Kağan Meram Rahat fuarda stantları yakından inceledi.

Büyükerşen ve beraberindeki Eskişehir heyeti, fuarda yerini düz dünyaca ünlü evcil ve ecnebi raylı sistemler firmalarının stantlarını tek bir tane gezerek, bu alanda yaşanan serencam teknolojik gelişmeler için firma yetkililerinden ayrıntılı bilgiler aldılar.

Share: