Mardin Valisi Demirtaş, gençlerle ayrımsız araya geldi

Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediyesi Başbuğ Vekili Mahmut Demirtaş, Romanya ve Bulgaristan’daki kayran çalışmalarını tamamlayarak dönen gençlerle aynı araya geldi.

Ilbay Demirtaş, Büyükşehir Belediyesi ve Valilik kendisine rastgele zaman geleceğin teminatı olan gençlerin yanında olacaklarını belirterek, gençlere müteveccih yatırımlara hız kesmeden bitmeme edeceklerini söyledi.

Romanya ve Bulgaristan’daki edindikleri deneyim ve deneyimlerini Ilbay Demirtaş ile paylaşan çoluk çocuk ve Bilgisizlik Merkezi sorumlusu Ayşenur Güner kendilerine sunulan desteklerden ekolojik ortam Demirtaş’a teşekkür etti.

Gençler, 5 dönem süren yer çalışmaları kapsamında, Bükreş Büyükelçiliği, Romanya Diplomasi Enstitüsü, Bükreş Uluslararası Maarif Okulu, Güneydoğu Avrupa Kanun Aplikasyon Merkezi (SELEC), Romanya İşadamları Derneği (TİAD), Romanya Müslümanları Derneği, Ovidius Üniversitesi, Romanya Başkonsolosluğu, Romanya Demokrat Türk Birliği Cahillik Kültür Sarayı, Yunus Emre Kültür Sarayı ve tarihi mekanları ülfet etti.

Share: