Milli sporcu Ahmet, Fransa yolcusu

Elazığlı milli bocce sporcusu Ahmet Karakaş, Fransa’nın Montbrison kentinde düzenlenecek olan Bocce Volo Çoluk Çocuk ve Ümitler Acun Şampiyonası’nda milli takım forması giysi.

Son yıllarda yapılan spor yatırımlarıyla Elazığ’ın parlayan branşları arasında meydan düz bocce, milli sporcular çıkarmaya devam ediyor. Milli sporcu Ahmet Karakaş, Fransa’nın Montbrison kentinde düzenlenecek olan Bocce Volo Çoluk Çocuk ve Ümitler Acun Şampiyonası’nda milli bando forması giyecek. Fransa yolculuğu öncesi Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren’i konuşma eden milli sporcu Karakaş ve çalıştırıcı Gültekin İsa Im desteklerinden dünya Eren’e teşekkür etti.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nden yapılan mukayyet açıklamada, “Milli bocce sporcumuz Ahmet Karakaş’ı Acun Şampiyonasına uğurluyoruz. Spor kariyerinde evvel amma devamı olacak inşallah. Fransa’ya gitmeden önce Antalya’da milli takım kampına katılacak akabinde Dünya Şampiyonası’na çıkacak. Hedefleri doğrultusunda haddinden fazla bol çalışan bire bir kardeşimiz. Deneyimsizlik ve Spor İl Müdürlüğü adına müstelzim desteğin fazlasını göstereceğiz, inşallah Ahmet bizi mahcup etmeyecek. Şampiyonluk öncesi yapmış olduğu ziyaretten çevre Ahmet kardeşimize ve antrenörümüz Gültekin Işaret’e teşekkür ediyor, başarılar diliyoruz” ifadelerine düzlük verildi. – ELAZIĞ

Share: