Palikarya gazetecileri evine çağırıp Türkiye’yi kötüleyen FETÖ elebaşı Gülen, fenalaşınca konuşma yarım kaldı

Bire Bir süredir ilişkilerin çarkıt seyrettiği Yunanistan’ın genişlik çok okunan gazetelerinden Kathimerini, terör örgütü FETÖ sergerde Fetullah Gülen’in Pensilvanya’daki evine ziyarete gitti. Pocono Dağları’nda mevcut evde gerçekleşen görüşmenin tamam detayları, gazetenin manşetinde kayran aldı.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’IN SÖZLERİ SORULDU

Terör örgütü FETÖ elebaşı Fetullah Gülen’e, sonuç dönemde tansiyonun faziletkâr olduğu iki talih ilişkisi ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Yunanistan hakkındaki sözleri soruldu. FETÖ elebaşı Gülen, “Bazıları atmosferi uydurmak ve suları gölgelendirmek üzere çok çalışıyor. Erdoğan son zamanlarda adalara gezmek gibi şeyler konuşuyor. Bütün kendi durumunda kalmalı” ifadelerini kullandı. Haberde üstelik Gülen’in Yunanistan’a bindi verdiğine ilgi çekildi.

FENALAŞINCA YARIDA KESTİLER

Görüşme kısaca 15 zaman sürdü. FETÖ elebaşının apışık ve sökel olduğuna özen çekilen haberde, söyleşinin muallel kaldığı belirtildi. Buna bakarak Gülen, fenalaştığı için defo dileyip, odadan ayrıldı.

FOTOĞRAFA İZİN VERMEDİLER

Gazete ayrıca Fetullah Gülen’in yaşadığı yerden “melce” diye niteleyerek bahsetti. Detaylarda ise odalarda on paralık içki olmadığı, evde sonsuz asayiş elemanlarının bulunduğu, Gülen’in sadece hastaneye müracaat etmek üzere evden çıktığı vadi aldı. Öte yandan Gülen’in ve evin fotoğraflarının çekilmesine da müsaade verilmediği aktarıldı.

Share: