Tuğba Rençper hayatını muhavvil karşılaşmayı anlattı! Seçme husus şezlongda güneşlenirken başlamış

Gökay Kalaycıoğlu’nun sunumuyla Haberler.com’un YouTube kanalında yayınlanan Marifet Kulp programının bu haftaki konuğu “O Şimdi Leşker” şarkısıyla bir çağ fırtınalar estiren Tuğba Çiftçi oldu. Ekinci, kariyerinin saksı noktasını anlattı.

SİLAHLI ŞOVUNUN GERELTI ARKASINI ANLATTI

“O Demincek Asker” şarkısıyla Kral TV Çalgı Ödülleri’nde namzet gösterilen Tuğba Fellah, armağan gecesinde lazım silahla yaptığı şovunun engel arkasını anlattı. Liyakatli olmanın o çevrim bu yoldan geçtiğini belirten Rençper, o geceye özel tezahürat açmak istediğini ve cimri aynı tedbir yaptığını ifade etti.

“OSMAN SINAV BENİ ŞEZLONGDA GÜNEŞLENİRKEN KEŞFETTİ”

Sunucu Gökay Kalaycıoğlu’nun “Müziğe olan ilgin hangi başladı” sorusu konusunda Maraba şunları söyledi: “Ben aktör oldum ilk, oyunculuğa birlikte şöyle kapak attım. Güneşlenirken Osman Imtihan keşfetti. Ben elan 22 yaşında falanım. Osman Imtihan’ın de tercihiydi sıfırları icat etmek. Orayı kiralamışlar tıpkısı mevsim, hava amacıyla. Kendileri ajanstan bire bir kızla anlaşmışlar oyuncu vasfında ama memnun kalmamışlar. Osman Komutan dahi beni görünürlerde görüyor. Yanımıza geldi. Ego o zamanlar bir gruplayım. Geldi “Yapabilir misiniz Tuğba Kadın, sizi açıktan gördük” dedi. Öncesinde tanışmıştık. Ben ‘Valla hiç denemedim alıcı karşısında olmayı denerim sizin üzere’ dedim. Öyle başladı yani. 14 seksiyon anlaştım, deneyimsizlik dizisiydi. İlk sözleşmem Semavi Düşler’leydi. On Paralık unutmam önceki imzaladığım kağıttır. Babama sordum ‘Oyunculuk sana bakarak. Ego durum ediyordum böyle tıpkı mesleğe başlayacağını. Sana yakışır’ dedi.”

MÜZİK KARİYERİNİN BAŞLADIĞI NOKTAYI ANLATTI

Daha sonra Osman Yağmur Dereli ile çalıştığını belirten Fellah, birçok kalburüstü isimle çalıştığını dile getirdi. TRT’üstelik Türkan Şoray’ın afi aldığı İkinci Bahar’birlikte kızını yutturmak üzere yapımla barışma imzalayan Çiftçi, çabucak sözleşmenin iptal olduğunu söyledi. O antlaşma normaldi. Rolü Nurgül Yeşilçay’a kaptırdığına dostça içe üzüldüğünü dile getiren Tuğba Dikici, “O Demincek Leşker” şarkısının bestecisi Yalçın Polat’la tanıştığını söyledi. Çalgı kariyerinin bu karşılaşmayla başladığını belirten ünlü şarkıcı kariyeriyle ve hususi hayatıyla ilgilendiren içten açıklamalarda bulundu.

Share: