Türk Telekom Ayan Albeni Sahnesi’nde “Beyoğlu Ekin Yolu Festivali” üzere izansız tadat başladı

Türk Telekom, Kültür ve Turizm Bakanlığı marifetiyle bu yıl 1-23 Ekim’üstelik ikincisi düzenlenecek “Beyoğlu Hars Yolu Festivali” kapsamında bire bir öğün elan organizasyona ocak sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Türk Telekom açıklamasına göre, Türk Telekom’un ana destekçisi olarak uygulayım bilimi ile sanatı harmanladığı Atatürk Kültür Merkezi’nde curcuna heyecanı başlıyor.

Beyoğlu Firez Yolu Festivali’nin de destekçileri ortada meydan düz Türk Telekom, bu sene ikinci öğün 1-23 Ekim’üstelik AKM’nin dış alanına kurulan Türk Telekom Vazıh Gelgel Sahnesi’nde adlı isimleri ve müzikseverleri ağırlayacak.

Kültür ve Turizm Bakanlığı eliyle İstanbul’a ve Türkiye’ye ayraç değeri kazandırmak adına başlatılan Hars Yolu projesi kapsamındaki Beyoğlu Hars Yolu Festivali’nde operadan sergiye, tiyatrodan konsere, birçok ekin-müzakere etkinliği düzenlenecek.

Türk Telekom Belirtik Gelgel Sahnesi’nde Beyoğlu Ekin Yolu Festivali kapsamında birbirinden adlı müzikçi ve çalgı aleti grubunun fon alacağı 11 konser gerçekleştirilecek.

Türk Telekom’un imtiyazlı hizmetler sunan markası Türk Telekom Prime’ın yıldızlı albeni sineması, Beyoğlu Hars Yolu Festivali süresince bitmeme edecek. Sinemaseverler, akıbet dönemin arz yüzü sıcak filmleri ile Türk sinemasının klasikleşen yapımlarını boş havada takip keyfi yaşayacak.

Diğer yandan, Beyoğlu Ekin Yolu Festivali boyunca Türk Telekom Opera Salonu bile operadan baleye haddinden fazla sayıda hars-sanat programına ocak sahipliği yapacak.

Share: