Vatandaş nida ediyor, Başbuğ Beyoğlu paydaşlık ediyor

Diyarbakır’de, Bağlar Şehremini Hüseyin Beyoğlu, özel telefon hattından kendisine vasıl vatandaşların davetini geri çevirmeyip 46 aydır mahalle mahalle geziyor.

Belediyeden yapılan açıklamada, Bağlar Şehremini Hüseyin Beyoğlu; sabahın erken saatlerinde bakım binasına gelip sakat periyot belediyenin hizmetleri ve çalışmalarıyla ait çalışma yaptığı, günün ikinci yarısını ise ilçenin sokaklarında vatandaşların ortada geçirdiği belirtildi.

Başbuğ Beyoğlu’nun ara sıra hastaların, engellilerin ve yaşlıların evlerine anbean ihtiyaçlarını karşılayarak dualarını aldığı, ara sıra üstelik mahalle sakinleri ve esnafın taleplerini yerinde belirleme ederek analizör geliştirdiği rapor edildi.

Bu yaklaşımın vatandaşlar ortada nazik kabul görerek takdir topladığına belen fail Komutan Beyoğlu, vatandaşlara verdiği hususi telefon hattı üzerinden gelen irade ve davetleri birebir strateji ederek yıllardır şikayet konusu olan bürokratik vesayeti dahi ortadan kaldırmış durumda olduğu bildirildi.

Halkla elan fazla kucaklaşmak amacıyla böyle tıpkısı himmet düzeni belirlediklerini anlatan Beyoğlu, ” Herhangi Bir çağ onlarca ailemizden çağırma alıyoruz. Bu davetler şahsen bize geliyor. Hamdolsun vatandaşlarımıza bu güveni verebildik. Tığ üstelik buna seve seve eşit veriyoruz. Çokça ağır murat var. Emniyetli olun antlaşma yetmiyor bazı bazı. Seçme şeye karşın hepsine gidiyoruz. Bu konuda en balaban referans kaynağınız ve esin vesilemiz olan cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın selam ve dua ileterek bize dökme talepleri bastırmak üzere elimizden ne geliyorsa yapıyoruz. Bizim işimiz gelişigüzel şart ve koşulda hizmet etmek, çözüm üretmektir. Ara Vermek bulunmayan, sonuç güne kadar yola devam.” dedi. – DİYARBAKIR

Share: