Acun yıldızı rapçi Maıtre Gıms Bodrum’a geliyor

Dünyanın en adlı rap sanatçılarından biri olan Maıtre Gıms, Muğla’nın Bodrum ilçesi’nde dinleti verecek.

Şarkıları ile tamam dünyada milyonlarca hayranını peşi sıra sürükleyen Fransız rap sanatçısı Maitre Gims, 24 Ağustos Çarşamba günü Bodrum Gümbet’te B1 Clup’ta sezonun arz iddialı konserini verecek.

2013 yılında piyasaya sürdüğü önce albümü “Sübliminal” ile Fransa’da nazik tabiat toplayan ve 2021-2022 yılları ortada Youtube’de nakıs milyardan fazla izlenme sayısına ulaşan rapin çap çocuğu Maitre Gims, Bodrum’da sezonun yeryüzü yüksek katılımlı ve coşku intaç sayısı genişlik efdal manzara şovuna imza atacak.

Rezervasyonları günler öncesinden tükenen etkinlikte performansı ile Bodrum’u sallayacak olan Gims, mefret görsel şovların saha alacağı gecede şarkılarını binlerce hayranıyla alay malay koro halinde seslendirecek.

Öte yandan bu özel başarım üzere şimdiden Bodrum’a gelmeye başlayan ünlü rapçinin hayranları, bölgedeki otellerde doluluk oranlarını maksimuma taşımaya başladı. Konserin gerçekleşeceği B1 Clup’a mail lokasyondaki bir nice konaklama tesisinde doluluk oranları yüzde yüze yaklaşırken, konser haset hareketli iştirak dolayısıyla değme aksaklık yaşanmaması amacıyla B1 Clup vasıtasıyla yaklaşık 75 yabanlık hususi aynı asayiş timi oluşturuldu. – MUĞLA

Share: